Inne,  Konkursy,  Wydarzenia

Lider Wiedzy i Ochrony Środowiska

W dniu 4 grudnia 2019 r. w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu odbyła się gala wręczenia stypendiów „Lider Wiedzy i Ochrony Środowiska” zorganizowana przez Teresę Misiuk Lubelskiego Kuratora Oświaty i Pawła Gilowskiego Prezesa Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie. W spotkaniu wzięli udział między innymi: poseł Tomasz Zieliński, biskup Mariusz Rojek, Teresa Misiuk Lubelski Kurator Oświaty, Grzegorz Grzywaczewski – zastępca Prezesa Zarządu WFOŚiGW i wielu innych przedstawicieli władz oświatowych i samorządowych, uczelni oraz instytucji związanych z ochroną środowiska. Uroczystość prowadziły: Monika Żur, Dyrektor Delegatury Zamość Lubelskiego Kuratora Oświaty i Barbara Krawczyk, starszy wizytator  tej delegatury. Powiat Tomaszowski reprezentował Jarosław Korzeń, wicestarosta tomaszowski. Wśród nagrodzonych stypendystów był Jakub Banaś uczeń klasy III c naszej szkoły wraz z Dorotą Stawarską, jego opiekunem dydaktycznym. W spotkaniu uczestniczył dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. Bartosz Głowackiego Leszek Bober. Na tę uroczystość oprócz nagrodzonych osób zostali zaproszeni również przedstawiciele z pozostałych szkół z województwa lubelskiego.