Nowa strona Bartosza

Nowa strona Bartosza

Z przyjemnością informujemy, że została uruchomiona nowa strona internetowa Bartosza wraz z zaktualizowanymi informacjami dla uczniów, rodziców, kandydatów oraz absolwentów naszej szkoły.

Inspiracją do stworzenia nowej strony Bartosza były strony najlepszych ośrodków naukowych na świecie. Strona została zaprojektowana z myślą o jej użytkownikach, udostępnia uporządkowane treści, posiada spójną identyfikację wizualną, obsługuje urządzenia mobilne, jest dostosowana do wymogów prawnych oraz jest bezpieczna.

„Bartosz to szkoła renomowana i wyjątkowa. Strona internetowa to wizytówka szkoły, która powinna oddawać ten charakter. Dziś, to właśnie od strony internetowej a nie wizyty w sekretariacie nasi kandydaci, uczniowie, rodzice oraz absolwenci rozpoczynają poszukiwanie informacji.” – dyr. Leszek Bober

Nowa strona dostępna jest pod adresem bartosz.edu.pl. Informacje archiwalne nadal bedą dostępne pod dotychczasowym adresem: lo-tomaszow.pl. Serdecznie zapraszamy uczniów, rodziców, kandydatów, absolwentów oraz wszystkich zainteresowanych.