Inne,  Wydarzenia

Pierwsze kroki na nartach

W dniach od 16 do 19 grudnia 2019 r. uczniowie naszej szkoły, podobnie jak w latach poprzednich, przebywali  na wyjeździe w Kluszkowcach.  W trakcie pobytu w „białej szkole” nasi uczniowie kształtowali umiejętność jazdy na nartach i desce snowboardowej, rozwijając swoje  zainteresowania sportami zimowymi. Pomimo wiosennej aury trasy zjazdowe były znakomicie przygotowane. Po ciężkich, całodziennych zmaganiach z nartami wieczorem uczestnicy wyjazdu relaksowali się na termach w Dolinie Chochołowskiej. Uczniowie byli pod opieką dobrze wykwalifikowanych instruktorów, którzy pomagali każdemu, bez względu na jego poziom umiejętności. Była to też okazja do wspanialej zabawy na śniegu. Uczestnicy zakończyli pobyt z nadzieją na powtórny wyjazd w przyszłym roku.