Inne,  Wydarzenia

Studniówka 2020

Tradycji stało się zadość. Noc 15/16 lutego 2020 roku należała do maturzystów z Bartosza. Uroczysty Bal Studniówkowy poprzedziła część oficjalna, w której dyrektor Leszek Bober życzył uczestnikom udanej zabawy i bardzo dobrych wyników na maturze. Głos zabrali również zaproszeni goście: ks. dziekan Grzegorz Chabros i dyrektor Wydziału Kultury, Kultury Fizycznej i Sportu Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Lubelskim Mariusz Kobiałka. Nie zabrakło podziękowań od rodziców i uczniów dla wychowawców klas oraz nauczycieli uczących. Maturzyści z zespołu „The One” uświetnili piosenkami tę cześć zabawy, po której nastąpił tradycyjny polonez poprowadzony przez dyrektora i uczennicę Martynę Lipian. W drugiej parze wystąpili pani wicedyrektor Beata Grela i uczeń Jakub Kaczkowski. Po smacznym obiedzie i obowiązkowych zdjęciach klasowych maturzyści bawili się do „białego rana”.