Wręczenie dyplomów Szkoły Innowacji

Szkoła Innowacji 2019

Już po raz kolejny Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie pod patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego, Prezydenta Miasta Lublin i Lubelskiego Kuratora Oświaty zorganizowała i przeprowadziła konkurs  dotyczący innowacyjności działań lubelskich szkół, nagradzający i promujący te, które w nowoczesny sposób modernizują swoje metody pracy z młodzieżą, dostosowując je do stale rosnących  i zmieniających się wymagań.

Zespół Szkół Nr 1 w Tomaszowie Lubelskim znalazł się w elitarnym gronie placówek, którym przyznano tytuł SZKOŁY INNOWACJI 2019.

Przypomnieć warto, że szkoła została nagrodzona już po raz szósty w siedmioletniej historii konkursu wyróżniając się w ten sposób wśród licznej konkurencji. Wśród kryteriów decydujących o przyznaniu tego tytułu znalazły się m.in. innowacyjne metody pracy z uczniami, prowadzone w szkole projekty, tytuły uzyskiwane przez uczniów  w olimpiadach i konkursach oraz inne wyróżnienia uzyskane przez szkołę.