Inne,  Wydarzenia

Z kolędą w Hospicjum Santa Galla w Łabuńkach

W środę, 8 stycznia 2020 r. przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunami udali się z kolęda oraz z darami do chorych przebywających w Hospicjum Santa Galla w Łabuńkach, z którym nasza szkoła utrzymuje kontakt od wielu lat. Ks. dyr. Michał Przybysz przywitał młodzież, która na jego ręce przekazała przywiezione środki czystościowe i żywność zakupione ze środków wygospodarowanych przez Samorząd Uczniowski. Kolędnicy z Bartosza podczas spotkania z pacjentami hospicjum zaśpiewali kilka kolęd, za które otrzymali od nich gromkie brawa i podziękowania. Na zakończenie tego wzruszającego spotkania Ks. Michał Przybysz oprowadził uczniów po XIX-wiecznym pałacu, w którym obecnie znajduje się sala konferencyjna, pokoje gościnne oraz mieszkania księży. „Miło nam było sprawić chorym małą radość”.