Inne,  Wydarzenia

Zdalne nauczanie

Nasza szkoła, wobec konieczności zawieszenia zajęć szkolnych prowadzi nauczanie zdalne poprzez dziennik elektroniczny Librus. Zobowiązuję uczniów do codziennego logowanie się do dziennika, przeglądanie modułu wiadomości oraz interfejsu lekcje, gdzie znajdują się informacje o realizowanych zagadnieniach oraz dodatkowe materiały do lekcji oraz  systematyczne wykonywanie zleconych zadań przez nauczycieli. Proszę o korzystanie z przeglądarek internetowych i logowanie się bezpośrednio do systemu Synergia. Aplikacje mobilne nie obsługują wszystkich funkcji dziennika. Nauczyciele mogą również dodatkowo korzystać z innych kanałów informacyjnych takich, jak poczta elektroniczna, komunikatory, usługa G-suite firmy Google.

Leszek Bober