Dlaczego Bartosz?

Bartosz to renomowana szkoła z ponad 100-letnia tradycją oraz wynikami lokującymi ją w gronie najlepszych szkół w kraju – dyr. Leszek Bober

Powody aby wybrać Bartosza:

  1. Renomowana szkoła: Bartosz aż 6 krotnie zdobył tytuł szkoły innowacji, otrzymał srebrną tarczę w rankingu Perspektyw, tytuł Szkoły z klasą przyznany przez Gazetę Wyborczą, tytuł Szkoły Sukcesu na podstawie badań EWD oraz medale za zasługi dydaktyczne województwa lubelskiego oraz miasta Tomaszów. Te wyniki lokują nas w gronie najlepszych szkół w kraju
  2. 100% zdawalności oraz najlepsze uczelnie: Nasi absolwenci uzyskują około 100% zdawalność na egzaminie maturalnym oraz kontynuują naukę na najlepszych uczelniach w kraju i za granicą (np. Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet Jagielloński, Politechnika Warszawska, Szkoła Główna Handlowa, Warszawski Uniwersytet Medyczny, UMCS)
  3. Klasa uniwersytecka: Najbardziej ambitnym uczniom proponujemy naukę w klasie uniwersyteckiej z zajęciami prowadzonymi przez wykładowców UMCS w ramach podpisanej umowy partnerskiej.
  4. Specjalizacja: Posiadamy bogata ofertę specjalistycznych profili klas – klasa uniwersytecka UMCS, politechniczna, medyczna, ekonomiczno-europejska oraz humanistyczna, prawnicza i lingwistyczna.
  5. Zajęcia dodatkowe: Oferujemy bezpłatne uczestnictwo w zajęciach dodatkowych z każdego przedmiotu, sekcjach sportowych, zespole wokalnym (The One), muzycznym (Bartosz Band) oraz organizujemy akcje charytatywne
  6. Wykorzystujemy nowoczesne technologie, wszystkie sale lekcyjne są wyposażone w komputery podłączone światłowodem do internetu oraz tablice i projektory multimedialne, mamy podpisaną umowę edukacyjną z firmą Google.
  7. Posiadamy własny, zielony kampus o powierzchni kilku hektarów, wzorowany na najlepszych elitarnych szkołach brytyjskich oraz francuskich. Nauka odbywa się w odnowionym budynku historycznym z 1929 roku a zajęcia sportowe na nowoczesnej hali sportowej oraz kilku boiskach. Na terenie szkoły znajduje się stołówka oraz sklepik szkolny.
  8. Stypendia naukowe i sportowe. W naszej szkole duża liczba uczniów otrzymuje stypendia za doskonałe wyniki (np. stypendium starosty).
  9. Doskonała lokalizacja na terenie miasta. Uczęszczając do Bartosza nie musisz się martwić o zmarnowany czas, niewygodę oraz utrudniony kontakt z kolegami z uwagi na dojazdy do większego miasta np. Zamościa. Ten czas możesz przeznaczyć na własne zainteresowania i naukę.
  10. Ponad 100-letnia tradycja w nauczaniu. Bartosz został założony w 1917 roku jako elitarna szkoła, która pomaga młodzieży z Tomaszowa i okolic spełniać ich marzenia. Ukończyło ją ponad 15000 absolwentów.